Logowanie / rejestracja 

Regulamin

Zamówienia

 1. Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem sklepu internetowego dostępnego pod adresem www.firesnakenutrition.pl, a także drogą mailową oraz telefoniczną. 

 2. Sprzedawany przez nas towar jest nowy i oryginalnie zapakowany, posiada minimum 12-miesięczny termin przydatności do spożycia.

 3. Ceny podane na stronie sklepu są cenami ostatecznymi, zawierającymi wszystkie rabaty konsumenckie, oraz należne podatki.

 4. Do każdego zakupu dołączamy dokument sprzedaży w postaci paragonu bądź faktury (jest on podstawą ew. reklamacji).

 5. Po złożeniu zamówienia klient informowany jest o statusie jego realizacji drogą mailową. Numer przesyłki umożliwiający tracking zamówienia będzie przesłany po odebraniu przesyłki przez kuriera.

 6. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

 7. Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę Fire Snake Sp z.o.o , Nowowiejska 17, 35-326 Rzeszów

Koszty wysyłki i czas dostawy

 1. Zakupiony towar dostarczany jest do klientów za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost, według cennika obowiązującego dla wartości danego zamówienia.

 2. Zakupiony towar wysyłany jest pod adres podany w formularzu dostawy. Nie ponosimy odpowiedzialności za problemy z doręczeniem przesyłki wynikające z podania niepoprawnych danych.

 3. Dokładamy wszelkich starań w celu właściwego zabezpieczenia wysyłanego towaru, prosimy jednak o sprawdzanie przesyłek w obecności kuriera i sporządzanie protokołu uszkodzeń w przypadku zaistnienia jakichkolwiek podstaw do reklamacji.

 4. Średni czas dostawy przesyłek krajowych deklarowany przez przewoźnika to 24 godziny od momentu realizacji zamówienia. 

 5. Nie bierzemy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie leżące po stronie firmy spedycyjnej oraz wynikające ze zdarzeń losowych.

 6. Opcja darmowej wysyłki realizowana jest wyłącznie dla zamówień dostarczanych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

 7. Koszty dostawy zamówień międzynarodowych obliczane są indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt mailowy : anna@firesnakenutrition.euPłatność

Dopuszczamy następujące formy opłacania zamówień:

 1. Przedpłata – płatność kartą kredytową lub za pośrednictwem systemów bankowości elektronicznej. Kwota za zamówienie oraz ewentualne koszty przesyłki pobierana jest w momencie finalizowania zamówienia.

 2. Pobranie – odpowiednia kwota pobierana jest przez kuriera w momencie dostarczania przesyłki pod wskazany adres.Zwroty i reklamacje

 1. Kupujący może zwrócić towar do 10 dni roboczych bez podania przyczyny (na podstawie Dz.U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271). Zwrot lub wymiana towaru odbywa się na koszt klienta. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest zwrot towaru w stanie nienaruszonym (opakowanie, plomby zabezpieczające są nienaruszone).

 2. W przypadku chęci zwrotu towaru prosimy o poinformowanie nas o tym drogą mailową. Otrzymają Państwo „formularz zwrotu”, który po wypełnieniu i dołączeniu dowodu zakupu należy przesłać na nasz adres.

 3. W przypadku reklamacji towaru prosimy kontakt mailowy - w odpowiedzi prześlemy Państwu wszelkie informacje dotyczące procedury reklamacyjnej.

 4. Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrzenia reklamacji w terminie do 5 dni roboczych.Pozostałe

 1. Dokonanie zakupu w naszej firmie, niezależnie od sposobu w jaki zamówienie zostało złożone, jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.

 

Nasze nowości

#IamNumberOne - White T-shirt
nasza cena: 39,00 zł
zobacz produkt »
Green Box
nasza cena: 179,00 zł
zobacz produkt »
AAKG
nasza cena: 69,00 zł
zobacz produkt »

Potrzebujesz więcej?

Mens Athletic Pack
nasza cena: 260,00 zł
zobacz produkt »
Athletic Lady Pack
nasza cena: 179,00 zł
zobacz produkt »
Green Box
nasza cena: 179,00 zł
zobacz produkt »
Iron Addict - Black T-shirt
nasza cena: 39,00 zł
zobacz produkt »
Iron Addict - White T-shirt
nasza cena: 39,00 zł
zobacz produkt »
#IamNumberOne - White T-shirt
nasza cena: 39,00 zł
zobacz produkt »
Copyright 2012-2018 - FireSnake NutritionProjekt i wykonanie: Pro Estate Solution